Піші походи

Оточений з усіх сторін горами та лісами, пансіонат «Урочище» дає можливість відпочити всім, хто любить природу та закарпатську гостинність. Для активного відпочинку ми організовуємо для Вас піші походи з провідником. Ви матимете унікальну можливість підкорити гірські вершини, побачити полонини, гірські потічки, пройти непролазні хащі, насолодитися природою збираючи духмяні трави, гриби та ягоди.

Велосипедні тури

Також у Вас буде можливість орендувати велосипеди різних типів, та проїхатись по крутих гірських схилах, або по прямих асфальтних доріжках.

Басейн, сауна, руська баня

За будь-якої погоди для Вас відкриті двері критого басейну, сауни та бані. На Вас чекає басейн розміром 10*4*1,6 м з системою підігріву та фільтрації. Баня розміщена на потічку, де за бажанням, ми пригостимо Вас чаєм з духмяних трав, зібраних в горах.

Для дітей

Для найменших – у нас є дитяча кімната, де вони зможуть малювати, будувати замки, гратись різноманітними іграшками на свій смак. Також діти можуть розважитись на дитячому чи спортивному майданчику. У нас є тенісний стіл, більярд, волейбольне поле.

Зимовий відпочинок

Найбільший в Закарпатті гірськолижний курорт – Красія, знаходиться за 20 хвилин пішого ходу від нашого пансіонату. Траси обробляються сніговими пушками, яке забезпечує катання на лижах та сноубордах, при відсутності природного снігу. Менші гості зможуть кататися на санках прямо на території пансіонату. krasiya.com.ua, krasiya.info

Що ще…

На території пансіонату працює безкоштовний WI-FI, паркувальний майданчик.

Для фотографів та художників пропонуємо неймовірні гірські пейзажі, які перероджуються кожного дня. Краса природи заворожує своєю багатогранністю, незвичністю та первозданністю.

Для мистецтвознавців буде цікаво потрапити до ексклюзивного музею “Мінянка”, яка знаходиться на території пансіонату.