Про нас

Всепоглинаюча тиша оповиває територію пансіонату «Урочище». Чиста джерельна вода, чарівний ліс, неймовірної краси природа, неповторні гори дають можливість повністю розслабитись і поринути у відпочинок. Свіжі домашні продукти та кращі страви угорської та місцевої кухонь нададуть Вашому відпочинку неповторного та специфічного закарпатського колориту , відновлять Ваше фізичне, емоційне здоров’я, та нададуть життєвих сил. Пансіонат налічує 13 комфортних номерів з усіма вигодами. Ми пропонуємо розміщення в 2-х,3-х, 4-х, 6-ти та 8-ми місних номерах. Загалом ми можемо прийняти до 50 чоловік. Автомобільна стоянка цілодобово охороняється.

Ресторан

Наш ресторан розрахований на 50 чоловік, ми пропонуємо кращі страви угорської, української та закарпатської кухонь. У нас Ви спробуєте справжню мамалигу з шкварками, гомбовці, гуляш, сегединський гуляш, кнедлики, телятину з яфинами, та смачнючі шетемені. А вітати ми Вас будемо чарочкою ароматного самогону та традиційними погачами.
Кожного ранку у нас свіже домашнє молоко, а щовечора ми готуємо для Вас свіжу випічку.
Наше меню завжди орієнтоване на гостей. В залежності від Ваших вподобань, ми раді будемо приготувати для Вас вегетаріанські чи дієтичні страви. У нашому пансіонаті ми намагаємось створити умови, як для тихого сімейного відпочинку, так і для святкування урочистих подій та зустрічей у колі друзів. Також Ви можете повністю орендувати пансіонат для проведення свят, весіль, семінарів, ділових зустрічей чи сімейних або дитячих таборів. Ми зробимо усе можливе, щоб Ви та Ваші друзі почували себе, як вдома.

Винний погріб

Винний погріб спеціально облаштований в старовинному угорському стилі для проведення дегустацій та святкування урочистостей. Тут можна розмістити до 30 осіб.

Бар

Також в пансіонаті працює бар, який забезпечить наших гостей безалкогольними напоями , морозивом, кавою та солодощами.

Територія

Великий парк та сад, навкруг пансіонату, дає можливість відпочити морально, фізично та психологічно, просто насолоджуючись красою природи поринувши в тишу.